Mobilya Montaj

Trabzon Hamal Mobilya Montaj Hizmeti

Mobilya demonte işlemleri evden eve nakliyat işlerinde çok önemlidir. Özellikle demonte ve mobilya montaj konusunda uzman olmak çok önemlidir Evinizde bulunan mobilya türü tüm eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için öncelikle demonte hale getirilmesi şarttır. Demonte hale getirmek mobilyaların vida ve menteşelerinden ayrıştırılmasıdır. Demonte işlemleri mobilyalara zarar vermeden yapılmalıdır. Özellikle yatak odalarında bulunan 5-6 kapılı ve çekmeceli dolapların rastgele sökülmemesi gerekiyor. Sökülen ve demonte hale getirilen her bir parçanın gruplara ayırarak organize edilmesi şarttır.

Mobilya Demonte Nasıl Yapılır?

Mobilya demonte işlemleri evden eve nakliyat sırasında gereklidir. Eşyaların taşınmaya başlamadan önce mobilyaların gruplara ayrılarak sökülmesine demonte adı verilmektedir. Demonte edilen mobilyalar eşyaların yeni adrese taşınmasından sonra mobilya montaj şeklinde yeniden kurulmalıdır. Bu işleme de mobilya montaj adı verilmektedir.

Firma olarak şehirler arası nakliyat hizmetlerinde tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Başta mobilyalar olmak üzere tüm eşyaların demonte hale getirilmesi, eşyaların montajı, paketlenmesi, ambalajlanması ve taşınması ile ilgili tüm süreçleri koordine ediyoruz. Firmamız nakliye konusunda oldukça uzmandır. Hem şehir içinde, hem de şehirler arasında eşyalarınız dilediğiniz noktaya sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır. Nakliye hizmetlerimizde gerekli hallerde asansörlü nakliyat hizmeti de verebiliyoruz. Asansörlü nakliyat sayesinde çok yüksek katlı binalardaki eşyalarınız bile kolay bir şekilde taşınabilmektedir.

Mobilya Demonte Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi mobilyaların demonte edilmesi uzmanlık isteyen bir iştir. Özellikle çok kapılı ve çekmeceli dolapların gruplara ayrılarak demonte edilmesi gerekir. Aksi halde montaj esnasında kafanız karışacak ve montaj işlemlerini sorunsuz yapamamış olacaksınız. Demonte işlemleri sırasında bir diğer önemli nokta da vida yerlerinin deforme olmamasıdır. Bunun yanında mobilyaların yüzeylerinin çizilmemesin ve herhangi bir şekilde zarar görmemesine özen göstermelisiniz. Firmamız eşya taşıma dışında eşya depolama hizmeti de vermektedir. Depolama hizmetlerimizde de mobilyalarınız demonte hale getirilerek teslim alınmaktadır. Demonte hale getirilmemiş mobilyalar kütlesel olarak çok büyük olmaktadır. Bu da hem nakliye araçlarında, hem de eşya depolama merkezlerinde hacimsel olarak çok fazla yer kaplaması anlamına gelmektedir. trabzonhamal.wordpress.com

Yazar: Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. İstanbul ilinde de hamal temini yapmaktayız

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Web sitenizi WordPress.com ile oluşturun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: